Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones > Programátor/ka Robotů Kuka (fanuc Abb, Motoman), Technici Provozu Informačních A Komunikačních Technologií, Technici Programátoři

PROGRAMÁTOR/KA ROBOTŮ KUKA (FANUC ABB, MOTOMAN), Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

Trabajo de Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones en República Checa (Ústecký kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici provozu informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: mleglersvq-czech.cz

Místo výkonu práce - SVQ Czech s.r.o., Rudé armády č.p. 346, 431 44  Droužkovice

PROGRAMÁTOR/KA ROBOTŮ KUKA (FANUC ABB, MOTOMAN) - m/ž

Popis pozice:

- programování a seřízení robotů KUKA (FANUC ABB, MOTOMAN) - programování PLC - uvádění strojů a technologických celků do provozu - vývoj řidicích systémů

Požadujeme:

-    vyučení/znalosti v oboru mechaniky, mechatroniky, elektrotechniky, automatizace, znalost programování a seřízení robotů KUKA (FANUC ABB, MOTOMAN), praxe min 2 roky, zodpovědný přístup k práci, flexibilita, samostatnost, řidičský průkaz B, aktivní řidič/ka, komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou

Nabízíme:

-    zázemí ve stabilní silné společnosti, účast na optimalizaci výrobních procesů, instalace ve výrobních závodech u zákazníků, tzn. cestování a služební cesty (převážně Německo), možnost turnusů, možnost čerpaní záloh, ubytování zajištěno

Región: Ústecký kraj.

Ver 198 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 50000 mínimo y 75000 máximo (CZK mensual).

Empleador: SVQ Czech s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martin Legler. Tel.: +420 474 470 320. E-mail: svq-czech.cz" rel="nofollow">mleglersvq-czech.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 474 470 320
  • Correo electrónico: mleglersvq-czech.cz

Identificador de la vacante:15342300754.

Ver las 239 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.