Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de enseñanza secundaria > Profesor/ica Engleskog I Njemačkog Jezika

PROFESOR/ICA ENGLESKOG I NJEMAČKOG JEZIKA. Croacia

Contratación de Profesores de enseñanza secundaria en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria.

Professionals : Teaching professionals : Secondary education teachers : Secondary education teachers

Descripción de la oferta de trabajo:

Škola stranih jezika ERYIA (https://www.eryia.hr/) traži pojačanje tima za podučavanje engleskog i njemačkog jezika na online tečajevima za odrasle. Tečajevi koje provodimo već 5 godina individualni su tečajevi s odraslim polaznicima, prema suvremenim programima na kojima koristimo online alate za vođenje nastave. Škola osigurava sve potrebne materijale za izvođenje nastave, kao i opremu (laptop i slušalice), a profesor/ica može birati želi li raditi u našoj poslovnici u Valpovu ili od kuće te kombinirano. Radno iskustvo nije bitno, uspješni kandidat/kinja prije početka rada prolazi obuku za rad po principima škole. Očekivana stručna sprema je zvanje magistra/e engleskog i njemačkog jezika i književnosti.

Od kandidata/kandidatkinje očekujemo:

  • održavanje tečajeva engleskog i njemačkog jezika na razinama A1-C1 prema ZEROJ-u u skladu sa suvremenim metodičkim i glotodidaktičkim načelima
  • kreativnost i odgovornost u radu te poticajnu atmosferu na nastavnim satima
  • profesionalnost u ophođenju s polaznicima tečajeva i kolegama u školi
  • redovito vođenje dokumentacije o nastavi
  • sudjelovanje na dodatnim profesionalnim usavršavanjima i projektima u organizaciji škole

    Kandidatu/kandidatkinji nudimo:

  • opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
  • mentorstvo tijekom rada
  • prilike za profesionalno usavršavanje i sudjelovanje u različitim projektima
  • sudjelovanje u radu škole i izvan okvira nastave ukoliko za to postoji interes
  • mogućnost trajnog zaposlenja

    Prijava mora sadržavati životopis, motivacijsko pismo i diplomu/potvrdu o stečenoj stručnoj spremi, a uspješni kandidati/nje bit će pozvani na razgovor po redu zaprimanja prijava.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: ERYIA d.o.o..

Ver las 473 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de enseñanza secundaria : Profesores de enseñanza secundaria ofertadas.