Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Agentes de servicios comerciales > Produkční V Reklamní Agentuře, Pracovníci V Oblasti Propagace A Reklamy

Produkční v reklamní agentuře, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy

Oferta de empleo de Agentes de servicios comerciales en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Karafiátová č.p.

380/45, Olomouc.

Nabízíme: zajímavou, kreativní a samostatnou práce v příjemném pracovním prostředí.

Získání zkušeností v reklamní agentuře.

Požadujeme: chuť pracovat, cit pro grafiku, samostatnost, spolehlivost a komunikativnost; znalost práce na PC - MS Office, Corel, Photoshop, řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Náplň práce: grafická příprava reklamních materiálů a návrhů až po její realizaci; komunikace se zákazníky, po zaškolení provádění reklamních polepů na auta, tabule, výlohy.

Pracovní doba (od - do): 8.00-16.30 hodin.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, bonusy, vstupenky na kulturní a sportovní akce.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis POUZE na email vera.chytraarescz.cz.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 378 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Empleador: ARES CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Věra Chytrá, jednatelka. E-mail: vera.chytraarescz.cz. Adresa: Západní 757/17, Neředín, 779 00 Olomouc 9.

Forma de contacto:

  • Dirección: Západní 757/17, Neředín, 779 00 Olomouc 9
  • Ciudad: Olomouc; Código postal: 779 00; Dirección: Západní 757/17, Neředín, 779 00 Olomouc 9
  • Correo electrónico: vera.chytraarescz.cz

Identificador de la vacante:14891630703.

Ver las 157 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.