Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Especialistas en bases de datos y en redes de computadores > Product Manager, Specialisté V Oblasti Bezpečnosti Dat A Příbuzní Pracovníci

Contrato de Especialistas en bases de datos y en redes de computadores en República Checa

Product Manager, Specialisté V Oblasti Bezpečnosti Dat A Příbuzní Pracovníci

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí : Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadavky:

-    Znalost z oblasti data managementu

-    Angličtina na pokročilé úrovni - slovem i písmem¨

-    Znalost ruštiny a dalších jazyků výhodou

-    SQL, designování databází

-    Znalost vývoje SW a product managementu výhodou

Náplň práce: spoluvytváření požadavků na plafromu a prioritizace společně s dalšími product ownery, vlastnictví části platformy, příprava user stories společně s product designer a vedoucími vývojáři, spolupráce s týmy vývoje na vytváření nejlepšího produktu na trhu, účast na výzkumu, testování, pohovorech

Zaměstnanecké výhody: Počítač, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, interní školení

Número de puestos: 5.

Empleador: Ataccama Software, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Eva Horká. E-mail: ataccama.com" rel="nofollow">hrataccama.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: hrataccama.com

Identificador de la vacante:20675580750.

Ver las 53 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.