Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Representantes comerciales > Prodejce/prodejkyně, Obchodní Zástupci

prodejce/prodejkyně, Obchodní zástupci. Ústecký kraj

Contratación en República Checa (Ústecký kraj) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: severní a jižní Čechy

Agrofim působí v oblasti venkovního zemědělství, ovocných sadů, vinic, sportovišť a skleníků. Na trhu zastupujeme hlavní prodejce závlahových systémů. Jsme zapojeni do všech druhů projektů, jako je instalace závlah, zásobování a distribuce vody, dávkování hnojiv, renovace a řešení na klíč. V kombinaci

s vývojem, designem a profesionálním instalačním týmem z nás tyto dovednosti činí jedinečného partnera pro naše zákazníky.

Agrofim roste a proto hledáme obchodního zástupce. Obchodní zástupce je naší kontaktní osobou pro nové i stávající zákazníky v České republice. Při zpracování našich závlahových systémů se můžete spolehnout na podporu našich specialistů. Obchodní zástupce nás reprezentuje na výstavách

a zemědělských akcích, hledá nové výzvy a příležitosti. Zodpovídá se generálnímu řediteli.

Co požadujeme:

- osobu obchodně zaměřenou

- základní znalost angličtiny

- základní technické znalosti

- základní znalosti o plodinách a způsobu jejich pěstování

- nadšení a pozitivní postoj k práci

- řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme:

- roční bonusy dle výkonu

- příjemný kolektiv

- služební auto

- notebook, služební telefon

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

kontakt: 725955869 (8,00 - 15,00), agrofimagrofim.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 138 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 28000 (CZK mensual).

Empleador: AGROFIM CZECH s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Kristýna Antropiusová. Tel.: +420 725 955 869. E-mail: agrofim.cz" rel="nofollow">agrofimagrofim.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 725 955 869
  • Correo electrónico: agrofimagrofim.cz

Identificador de la vacante:17446160720.

Ver las 1,744 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.