Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Vendedores > Prodejce, Pracovníci V Oblasti Prodeje

Prodejce, Pracovníci v oblasti prodeje. República Checa

Oferta de empleo en República Checa de Vendedores

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje

Descripción de la oferta de trabajo:

POŽADAVKY: znalosti v oboru stavebnictví, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost. Práce v programu Pohoda - výhodou, ale vše naučíme. Důležitá je znalost stavebního materiálu a komunikace se zákazníky a dodavateli.

NABÍZÍME: trvalé pracovní místo v rodinné firmě, kde panuje přátelská atmosféra, příspěvek na penzijní pojištění, dovolená navíc, finanční ohodnocení

KONTAKT: e-mailem (životopis zasílejte na uvedený e-mail)

Número de puestos: 1.

Empleador: Elčkner s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Elčkner. E-mail: seznam.cz" rel="nofollow">elcknerseznam.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: elcknerseznam.cz

Identificador de la vacante:20670660716.

Ver las 399 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.