Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodejce Osobních Automobilů Značky Subaru, Prodavači Ostatního Zboží V Prodejnách

Trabajar en República Checa de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodejce Osobních Automobilů Značky Subaru, Prodavači Ostatního Zboží V Prodejnách

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Pozice: Prodejce osobních automobilů značky Subaru

Požadavky:

- praxe v oboru není nutná

- reprezentativní vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, výpis z RT

- znalost práce na PC - excel, word

- znalost grafických programů a sociálních sítí vítána

Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:

- 5 týdnů dovolené

- možnost využití nabídky sportovišť

- možnost využití nabídky podnikové rekreace - zaměstnanecké stravování

Nástup od: 2.1.2021

Mzda: 20 000 Kč - 25 000 Kč

Kontakt: Fedorko Michal, e-mail: michal.fedorkoautovero.cz

První kontakt e-mailem.

Místo výkonu práce:

Auto Vero s.r.o.

Na Červeném Hrádku č.p. 759

264 01  Sedlčany

Número de puestos: 1.

Empleador: Auto Vero s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Fedorko. E-mail: autovero.cz" rel="nofollow">michal.fedorkoautovero.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: michal.fedorkoautovero.cz

Identificador de la vacante:20177460724.

Ver las 2,037 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.