Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Declarantes o gestores de aduana > Prodejce Náhradních Dílů Pro Přívěsy, Návěsy A Nástavby, Odbytoví Agenti

Oferta de empleo en República Checa (Olomoucký kraj) de Declarantes o gestores de aduana

Prodejce Náhradních Dílů Pro Přívěsy, Návěsy A Nástavby, Odbytoví Agenti

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Zprostředkovatelé služeb : Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: K Mrazírnám 1303/16, Olomouc.

Termín nástupu je možný také dle dohody.

Náplň práce:

- práce na prodejně – prodej náhradních dílů na přívěsy, návěsy a nástavby

- uskladňování zboží, výdej zboží ze skladu

- fakturace

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- znalost náhradních dílů přívěsů, návěsů a nástaveb výhodou

- znalost práce na PC

- samostatnost, spolehlivost, loajalitu

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na stravování

- penzijní připojištění

- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Región: Olomoucký kraj.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25000 (CZK mensual).

Empleador: PANAV, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Helena Škobrtalová, personalista. Tel.: +420 585 808 625. E-mail: panav.cz" rel="nofollow">helena.skobrtalovapanav.cz. Adresa: Nádražní 212, 783 45  Senice na Hané.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Senice na Hané; Código postal: 783 45; Dirección: Nádražní 212, 783 45 Senice na Hané
  • Teléfono: +420 +420 585 808 625
  • Correo electrónico: helena.skobrtalovapanav.cz

Identificador de la vacante:16313010794.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Declarantes o gestores de aduana ofertadas.