Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodejce Kuchyní, Prodavači V Prodejnách

Prodejce kuchyní, Prodavači v prodejnách. Plzeňský kraj

Trabajos en Plzeňský kraj (República Checa) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu matenovaReemplazar por una arrobasikocb.cz.

Máte rádi výzvy a hledáte nové pracovní uplatnění? Staňte se součástí našeho prodejního týmu a získejte práci, která Vás bude bavit a naplňovat.

Pro pobočku Plzeň, Studentská ulice hledáme nového kolegu / kolegyni, kteří se budou společně s námi podílet na dalším rozvoji naší společnosti v oblasti prodeje kuchyní.

VAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE: - Komplexní zajištění zakázek v oblasti kuchyní od prvotního kontaktu se zákazníkem na vzorkovně přes výběr vhodného typu kuchyně, zpracování grafického návrhu dispozičního řešení kuchyně, vypracování cenové nabídky, objednání kuchyně, až po prodej dané zakázky, včetně zajištění zaměření kuchyně a montáže ve spolupráci s externí montážní firmou. - Odborné poradenství zákazníkům v sortimentu kuchyní, kuchyňských spotřebičů a dalšího kuchyňského vybavení.

OČEKÁVÁME OD VÁS: - min.

SŠ vzdělání (stavební zaměření výhodou) - odborná praxe v prodeji kuchyní či příbuzném oboru výhodou - zkušenosti z obchodu a práce se zákazníky - pozitivní přístup k obchodu, orientaci na zákazníka - znalost práce na PC, zkušenost s grafickými programy na plánování kuchyní výhodou - ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování - ochotu učit se novým věcem a neustále si prohlubovat znalosti v oboru - spolehlivost a časovou flexibilitu NABÍZÍME VÁM: - zajímavou práci v silné a stabilní společnosti s tradicí na českém trhu - možnost podílet se na tvorbě a rozvoji pobočky - pravidelné školení sortimentu a zákaznického servisu - motivující platové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích - práci v moderním pracovním prostředí MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Plzeň, Studentská 52 ODMĚŇOVÁNÍ: nástupní mzda 25.000,-Kč, po zapracování prémie z prodaných zakázek.

TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dohodou V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu matenovaReemplazar por una arrobasikocb.cz.

Do průvodní ho dopisu prosíme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000 Sb.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 234 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto: Ing. Anna Matěnová

Empresa: SIKO CB SE.

Contacto: Ing. Anna Matěnová

Email: matenovaReemplazar por una arrobasikocb.cz

Ver las 3,872 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.