Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) > Prodejce Automobilů Specialista, Specialisté V Oblasti Prodeje A Nákupu Strojů, Přístrojů A Zařízení (kromě Informačních A Komunikačních Technologií)

Prodejce automobilů specialista, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Trabajar de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) en Středočeský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).

Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti prodeje, marketingu a styku s veřejností : Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Descripción de la oferta de trabajo:

PRACOVNÍ NÁPLŇ: *Prodej nových a ojetých automobilů SEAT, VW, Audi, *akvizice nových zákazníků, *související administrativa PROFIL UCHAZEČE: *jisté vystupování, *vysoká komunikativnost, *orientace v oboru, *komunikativní znalost NJ, popř.

AJ, *trestní bezúhonnost *zkušenosti na obdobné pozici výhodou.

NABÍZÍME: *zázemí úspěšné nadnárodní společnosti s německým pozadím *zajímavé finanční ohodnocení *provize z prodeje *příspěvek na stravování Životopisy v NJ a ČJ zasílejte na uvedený e-mail.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Región: Středočeský kraj.

Ver 369 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: CAR POINT Karlovy Vary s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Romana Malá. Tel.: +420 775 870 018. E-mail: jobstauner.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 775 870 018
  • Correo electrónico: jobstauner.cz

Identificador de la vacante:13283690706.

Ver las 760 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.