Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Supervisores de tiendas y almacenes > Prodavačka Potravinářského Zboží Typu Maso/uzeniny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Prodavačka potravinářského zboží typu MASO/UZENINY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Ofertas de Supervisores de tiendas y almacenes en República Checa (Středočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Vlašim

Náplň práce:

-    obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)

-    zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:

-    samostatnost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se, příjemné vystupování

-    trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Nabízíme:

-    odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity

-    nástup možný ihned

-    možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

-    zajistíme důkladné zaškolení

-    možnost zkráceného úvazku

nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, závodní stravování, firemní wellness centrum a rekreační zařízení, zaměstnanecké půjčky

První kontakt telefonicky 8-16 hodin.

Región: Středočeský kraj.

Ver 228 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 21000 máximo (CZK mensual).

Empleador: RABBIT Trhový Štěpánov a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Vilém Vrba. Tel.: +420 724 357 433. E-mail: rabbit.cz" rel="nofollow">vrbarabbit.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 357 433
  • Correo electrónico: vrbarabbit.cz

Identificador de la vacante:16532140778.

Ver las 147 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.