Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač Sportovního Zboží, Servisní Technik, Prodavači Sportovních Potřeb

Prodavač sportovního zboží, servisní technik, Prodavači sportovních potřeb

Trabajar de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Kraj Vysočina (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Jsme stabilní a prosperující firma.

Do našeho kolektivu přijmeme nové zaměstnance na pozici prodavač, servisní technik.

Pracovní náplní bude zejména prodej sportovního zboží, servis lyží a v letním období servis jízdních kol.

Pracovní doba: pondělí - sobota, podle předem stanoveného rozvrhu, střídání kratších a delších směn.

Požadujeme: dokončené středoškolské vzdělání, komunikativní povahu, vstřícný přístup k zákazníkovi, manuální zručnost a časovou flexibilitu.

Zkušenost s prodejem, obsluhou zákazníků a kladný vztah ke sportu jsou vítány.

Za tuto práci nabízíme mzdu v rozpětí 24-26 tis.Kč (hrubá mzda vč. příplatků).

Dále nabízíme: 5 týdnů dovolené, různé zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování.Nástup do zaměstnání 1.10.2019 nebo dohodou k jinému datu.

Pokud Vás naše nabídka zaujala - neváhejte a pošlete nám svůj životopis vč. motivačního dopisu na e-mailovou adresu: sutekovakaestle.cz nebo volejte 566654328 nebo 736249169.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 85 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 24000 (CZK mensual).

Empleador: KÄSTLE CZ, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Jana Šuteková, personalista. Tel.: +420 566 654 328,736 249 169. E-mail: kaestle.cz" rel="nofollow">sutekovakaestle.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 566 654 328,736 249 169
  • Correo electrónico: sutekovakaestle.cz

Identificador de la vacante:16905730749.

Ver las 3,119 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.