Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač/ka - Prodejna Chyšky, Prodavači Potravinářského Zboží

Empleo en República Checa de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodavač/ka - Prodejna Chyšky, Prodavači Potravinářského Zboží

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň: pultový prodej potravin, objednávky

Pracovní poměr: denní pracovní doba 7 hod., směnnost (Po - Pá ranní od 6:00 hod. /odpolední do 17:00 hod. + střídání So 7:00 - 11:00 hod.), zkrácený pracovní úvazek  35 hod./týdně, na dobu neurčitou

Datum nástupu: dle domluvy - možný ihned !!!

Upřednostňujeme: praxe v oboru - není podmínkou, zaučíme

Nabízíme: výhodné platové podmínky (prémie, stravenky), stabilní zaměstnání.

Požadavky: zodpovědnost, flexibilita, dobrý zdravotní stav, morální a trestní bezúhonnost, komunikativní jednání

V případě zájmu nás kontaktujte:

E-mail: jandapekarstvichysky.cz

Mob.: 724 582 424

Número de puestos: 1.

Empleador: Pekařství Chyšky s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Petr Janda. Tel.: +420 724 582 424. E-mail: pekarstvichysky.cz" rel="nofollow">jandapekarstvichysky.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 724 582 424
  • Correo electrónico: jandapekarstvichysky.cz

Identificador de la vacante:20182380758.

Ver las 2,144 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.