Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač/ka - Prodejna česká Třebová, Prodavači Potravinářského Zboží

Vacante de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en República Checa (Pardubický kraj)

Prodavač/ka - Prodejna česká Třebová, Prodavači Potravinářského Zboží

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: F.V.Krejčího č.p. 405, 560 02  Česká Třebová 2

POŽADUJEME:

- orientace na zákazníka, komunikativnost

- pozitivní přístup k prodeji

- fyzická zdatnost (práce ve stoje)

- ochota manipulovat s hotovostí

- pečlivost, zodpovědný přístup

- zdravotní průkaz podmínkou

NABÍZÍME:

Zdravotní bonus, obědy zdarma, bonus za odpracované roky, práci v přátelském kolektivu, kvalitní technické zázemí, pracovní místo v dynamicky se rozvíjející společnosti

KONTAKT: e-mailem: skreckovapekarstvisazava.cz

Región: Pardubický kraj.

Ver 138 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 23000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Nela Skřečková. E-mail: pekarstvisazava.cz" rel="nofollow">skreckovapekarstvisazava.cz. Adresa: Sázava 180, 563 01  Lanškroun.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Sázava; Código postal: 563 01; Dirección: Sázava 180, 563 01 Lanškroun
  • Correo electrónico: skreckovapekarstvisazava.cz

Identificador de la vacante:16466390783.

Ver las 3,176 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.