Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores > Prodavač / Prodavačica

PRODAVAČ / PRODAVAČICA. Croacia

Búsqueda en Croacia de Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores.

Elementary occupations : Refuse workers and other elementary workers : Other elementary workers : Messengers, package deliverers and luggage porters

Descripción de la oferta de trabajo:

Prodavač/Prodavačica – 1 izvršitelj

Razina obrazovanja: SSS, 3 ili 4 godine

Ostale informacije: Tražimo 1 radnika/radnicu za rad u našoj trgovini „Froddo shop“ u Roses Fashion Outletu, Vrankovec 1, Sveti Križ Začretje.

Uvjeti: iskustvo u maloprodaji od prednosti, komunikativnost i ljubaznost, spremnost na timski rad, prilagodljivost i otvorenost za promjene, odgovornost, predanost i točnost u poslu, potrebno završena najmanje SSS u trogodišnjem trajanju.

Ako ste zainteresirani molimo da pošaljete kompletnu dokumentaciju za prijavu koja se sastoji od zamolbe, životopisa te dokaza o stručnoj spremi. Dokumentaciju pošaljite do 16.06.2018. na e-mail adresu: kadrovskaivancica.hr (u naslovu maila naznačiti „za natječaj Roses“).

Kandidate odabrane za daljnji proces selekcije obavijestit ćemo u kratkom roku o sljedećim koracima, a svim ostalim kandidatima zahvaljujemo na njihovom interesu uz poziv da i dalje prate naše natječaje.

Napomena:

Prijavljivanjem na natječaj dajete suglasnost da Vaši osobni podaci budu korišteni u svrhu selekcije za otvoreno radno mjesto. Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim stranama.

Prijave kandidata koji ne udovoljavaju uvjetima natječaja i/ili koji ne uđu u uži krug selekcije, brišemo sukladno zahtjevima zaštite osobnih podataka. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: IVANČICA d.d., proizvodnja obuće i trgovina.

Ver las 225 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores ofertadas.