Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač/ka Potravinářského Zboží, Prodavači Potravinářského Zboží

Trabajo en República Checa de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodavač/ka Potravinářského Zboží, Prodavači Potravinářského Zboží

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM

Náplň práce:

- obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží (objednávky, příjem, příprava, skladování)

- zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných standardů

Požadujeme:

- samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se

- vyučení a praxe v oboru - VÝHODOU (není podmínkou, zaučíme)

- trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro práci s potravinami

Nabízíme:

- práci na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku 4hod./den)

- zaměstnání u firmy s 30-letou tradicí na trhu

- možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

- zajistíme důkladné zaškolení

- nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky

Número de puestos: 1.

Empleador: RABBIT Trhový Štěpánov a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Alena Kittnerová. Tel.: +420 607 006 160. E-mail: rabbit.cz" rel="nofollow">kittnerovarabbit.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 607 006 160
  • Correo electrónico: kittnerovarabbit.cz

Identificador de la vacante:20777800708.

Ver las 2,095 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.