Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač/ka - Pokladní, Prodavači V Prodejnách

Prodavač/ka - pokladní, Prodavači v prodejnách

Contratación en República Checa de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Do naší prodejny potravin přijmeme zaměstnance na pozici pokladní - prodavač/ka na zkrácený pracovní úvazek.

Náplň práce:

- aktivní činnost při prodeji a vybalování zboží a uspořádání prodejny

- práce na pokladně

- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:

- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem

- vstřícné a příjemné vystupování

- loajalitu a časovou flexibilitu

Prodejní doba: Po - Pá 7:00 - 16:30 hod, So  7:00 - 11:00 hod. Stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie. Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis na email jednota-zabreh.cz" target="_blank" rel="nofollow">doubravskajednota-zabreh.cz.

Número de puestos: 1.

Empleador: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh.

Obraťte se na kontaktní osobu. Eva Doubravská, kontakt. Tel.: +420 601 082 132. E-mail: jednota-zabreh.cz" target="_blank" rel="nofollow">doubravskajednota-zabreh.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 601 082 132
  • Correo electrónico: doubravskajednota-zabreh.cz

Identificador de la vacante:21164160729.

Ver las 2,125 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.