Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodavač/ka Maso, Uzeniny, Lahůdky - Louny, Prodavači Potravinářského Zboží

Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - LOUNY, Prodavači potravinářského zboží

Búsqueda en República Checa (Ústecký kraj) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti prodeje : Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách : Prodavači v prodejnách

Descripción de la oferta de trabajo:

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě LOUNY. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím Požadujeme • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou • chuť do práce • nezaučené zaučíme Nabízíme • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky • kreativní práci s lidmi s možností postupu V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na mzofovaprochazka.cz.

Región: Ústecký kraj.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa, Tiempo parcial.

Salario: 16500 mínimo y 19500 máximo (CZK mensual).

Empleador: PMU CZ, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Michaela Zofová, personalista. Tel.: +420 727 901 088. E-mail: mzofovaprochazka.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 727 901 088
  • Correo electrónico: mzofovaprochazka.cz

Identificador de la vacante:15303190742.

Ver las 2,734 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.