Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Prodavač/ica

PRODAVAČ/ICA. Croacia

Oferta de trabajo en Croacia

Descripción de la oferta de trabajo:

KIK – je diljem Europe vodeći u prodaji na području tekstila i Non Food artikala. Naš moto glasi: najbolja kvaliteta za najbolju cijenu. Tražimo radnika za našu trgovinu u Trodiru Otvorena radna mjesta: Prodavač/ica Uvjeti: •iskustvo u maloprodaji od prednosti •komunikativnost i ljubaznost •spremnost na timski rad, prilagodljivost i otvorenost za promjene •odgovornost, predanost i točnost u poslu •najmanje SSS u trogodišnjem trajanju Naša ponuda: •uvođenje u posao •redovita primanja •vrlo dobra radna klima Zainteresirani ste, u tom slučaju Vas molimo da pošaljete dokumentaciju za prijavu koja se sastoji od zamolbe i životopisa. Potpuna diskrecija s naše strane je zajamčena. Dokumentaciju pošaljite do zaključno 16.07.2018. na mail adresu:

posaokik-textilien.com (u naslovu maila obvezno naznačiti „Trogir“) KiK Textilien und Non-Food d.o.o., Zaprešićka 2, Jablanovec, 10290 Zaprešić

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: Kik Textilien und Non-Food d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: posaokik-textilien.com