Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores > Prodavač/ica

PRODAVAČ/ICA. Croacia

Empleo en Croacia de Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores.

Elementary occupations : Refuse workers and other elementary workers : Other elementary workers : Messengers, package deliverers and luggage porters

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAVAČ (m/ž)

ZAGREB

 Opis poslova:

• prezentacija prodajnih artikala, ciljanih ponuda i promotivnih akcija u cilju prodaje proizvoda kupcima

• rad na blagajni, obračun dnevnog utrška, kontrola stanja blagajne

• osiguranje točnosti i kompletnosti prodajne dokumentacije (računi, ovjere, upute, jamstveni listovi)

• preuzimanje, priprema i slaganje robe za prodaju u dućanu

• organizacija i kontrola stanja robe u skladištu

• briga o čistoći i izgledu prodajnog prostora

• rješavanje reklamacija i briga o zadovoljstvu kupaca

• unaprjeđivanje kvalitete i kvantitete prodaje te osiguranje prodajnih rezultata

 Radno mjesto: ZAGREB - ARENA ZAGREB i CITY CENTAR ONE ŽITNJAK

 Uvjeti:

• SSS ekonomskog/trgovačkog ili srodnog smjera

• najmanje 1 godina radnog iskustva u prodaji

• dobro znanje engleskog jezika i rada na računalu

• izražena komunikativnost i prodajna orijentacija

• dobre organizacijske vještine i poduzetnički duh

• visoke radne navike i angažman na radnom mjestu

• spremnost na učenje i timski rad

 Poslodavac nudi:

• izazovan i dinamičan posao u ugodnom i prijateljskom radnom okruženju

• redovna primanja uz stimulativni dodatak na osnovnu plaću, ovisno o postignutim rezultatima

• mogućnosti usavršavanja i profesionalnog razvoja

 Zainteresirani kandidati svoju prijavu sa životopisom mogu poslati zaključno do 22. svibnja 2019. e-mailom na adresu kadrovi.hrstudio-moderna.com, s naznakom  "Prodavač - ZAGREB “

Više o poslodacu saznajte na:  http://www.studio-moderna.com i http://www.dormeo.com.hr/prodajna-mjesta-dormeo/

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: STUDIO MODERNA - TV PRODAJA d.o.o..

Ver las 220 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Mensajeros, mandaderos, maleteros y repartidores ofertadas.