Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Prodavač/ica Telekomunikacijskih Usluga

Ofertas de Economistas en Croacia

Prodavač/ica Telekomunikacijskih Usluga

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

Tražimo: Prodavač/ica telekomunikacijskih usluga

Prezentacija i prodaja telekomunikacijskih usluga korisnicima

Direktan kontakt s potencijalnim korisnicima

Ostvarivanje planova prodaje

Izvještavanje o prodajnim rezultatima

Savjesno obavljanje posla s ciljem povećanja zadovoljstva korisnika

Ostvarenje plana prodaje

Timski rad

Što nudimo:

Redovita primanja uz bonus na ostvarene ciljeve

Ugovor o radu na određeno/neodređeno vrijeme

Fiksno radno vrijeme

Mogućnost razvoja i napredovanja

Rad sa modernom tehnologijom

Uvjeti:

Tražimo ambiciozne, motivirane i prodajno orijentirane osobe

Izražene prezentacijske i prodajne vještine

Prethodno iskustvo u prodaji telekomunikacijskih usluga je prednost

Susretljivost, ljubaznost, orijentiranost kupcu

Fleksibilnost, proaktivnost

Ukoliko se smatrate potencijalnim kandidatom za navedeno radno mjesto, možete se prijaviti slanjem pismene zamolbe i životopisa na email adresu: petar.siljegcantabile.hr sa naznakom za koji grad se natječete.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: CANTABILE d.o.o..

Ver las 182 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.