Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > asistente de tienda > Prodajni/a Savjetnik/ca U Poslovnici Telekomunikacijama

PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA U POSLOVNICI TELEKOMUNIKACIJAMA

Contrato en Croacia de asistente de tienda

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › asistente de tienda.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Sales workers › Shop salespersons › Shop sales assistants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

-prodaja Bonbon i Iskon usluga privatnim i poslovnim korisnicima na prodajnom mjestu

-prezentacija proizvoda i usluga

-odgovaranje na upite korisnika

-postizanje zadanih prodajnih ciljeva

-izvještavanje o prodajnim aktivnostima

-vođenje maloprodajnih procesa u trgovini

-predlaganje mjera poboljšanja s ciljem realizacije plana prodaje

Uvjeti:

-srednja stručna sprema

-prethodno radno iskustvo u prodaji ili srodnim djelatnostima minimalno 1 godinu

-poznavanje rada na računalu

-korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

-prezentacijske i prodajne vještine

-organizacijske vještine

.poznavanje usluga bonbon i Iskona je prednost

-izuzetne prodajne vještine

Poslodavac nudi:

-kvalitetnu edukaciju prilikom početka rada

-ugovor o radu na neodređeno vrijeme

-odlične bonuse kod ostvarenja ciljeva prodaje + dodatne incentive

-mogućnost napredovanja i razvoja

Ukoliko želite postati dio tima pošaljete životopis putem linka za prijavu. Biti će kontaktirani isključivo kandidati koji ulaze u uži krug selekcije.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: europhone d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Agosto de 2022, y con identificador de la vacante:2187655.

Ver las 939 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › asistente de tienda ofertadas.