Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Representantes comerciales > Junior Asistent/ica Marketinga I Administracije

JUNIOR ASISTENT/ICA MARKETINGA I ADMINISTRACIJE. Croacia

Demanda de Representantes comerciales en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Sales and purchasing agents and brokers › Commercial sales representatives.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • Svakodnevna komunikacija sa strankama u živo, telefonom, mailom, putem društvenih mreža
  • Odgovornost za točnost pri unosu i ažuriranju baze podataka o nekretninama
  • Sudjelovanje u pripremi i uređivanju oglasa za oglašavanje na specijaliziranim portalima za nekretnine
  • Priprema marketinških sadržaja (fotografije, tekstovi) u svrhu promocije na društvenim mrežama – Facebook, Instagram
  • Briga o svim on line portalima i ažurnosti istih
  • Podrška u planiranju i koordiniranju sastanaka i drugih aktivnosti vezanih za poslovanje
  • Pravovremeno distribuiranje potrebnih informacija svim članovima tima
  • Briga o općem funkcioniraju ureda u administrativnom smislu

Što ti nudimo?

  • Odličnu atmosferu i fleksibilno radno vrijeme
  • Sredstva za rad – mobitel / laptop
  • Poticajne bonuse za dobro obavljen posao i plaćenu edukaciju

Uvjeti:

  • IT vještine – MS Office paket s naglaskom na Excel i Outlook
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (razina B2-C1)
  • Dobro poznavanje društvenih mreža (Facebook, Instagram)
  • Iskustvo rada na istim ili sličnim pozicijama (poželjno ali nije uvijet)

Potencijalni kandidati trebaju biti sposobni za samostalan i timski rad, imati inicijativu, biti proaktivni i točni u obavljanju svojih zadataka. Također, kvalitetno pismeno izražavanje na hrvatskom jeziku bit će važno za komunikaciju s klijentima i kolegama.

Ukupno gledajući, ovo je dinamična uloga koja kombinira različite zadatke iz područja marketinga i administracije.

Possesso nekretnine d.o.o. ovlaštena je i licencirana agencija u prometu nekretninama na području Republike Hrvatske.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: POSSESSO NEKRETNINE d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: buzetnekretninegmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488195.

Ver las 246 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Representantes comerciales ofertadas.