Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Agentes de compras > Prodajni/a Savjetnik/ca

PRODAJNI/A SAVJETNIK/CA. Croacia

Empleo en Croacia de Agentes de compras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Business and administration associate professionals › Sales and purchasing agents and brokers › Buyers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Što ćeš raditi:

•savjetovat ćeš ljubitelje ljubimaca

•prezentirat ćeš artikle, ponude i promotivne akcije

•radit ćeš na blagajni, obračunavati dnevni utržak i kontrolirati stanje blagajne

•održavat ćeš higijenu nastambi i brinuti o socijalizaciji ljubimaca u trgovini

•brinut ćeš o popunjenosti polica i asortimana

•osiguravat ćeš točnost i kompletnost prodajne dokumentacije

•organizirat ćeš i kontrolirati stanje robe u skladištu

•rješavat ćeš reklamacije u svrhu osiguranja zadovoljstva kupaca

Od tebe očekujemo:

•završio si veterinarsku školu (obavezno)

•imaš dvije godine radnog iskustva na trgovačkim poslovima (poželjno)

•jako voliš kućne ljubimce

•angažirana si i predana osoba

•lako pristupaš ljudima i ostvaruješ komunikaciju

•imaš prodaju u malom prstu

•timski si igrač

•imaš onaj sjaj u oku

•vješt/a si na računalu i u engleskom jeziku

Što nudimo:

•ne prepuštamo te samom/oj sebi, dajemo ti mentora koji će ti pomoći savladati posao

•posao koji te čeka je izazovan i dinamičan

•osim konkurentne fiksne plaće imaš mogućnost ostvariti bonus do 30%

•možeš napredovati unutar poslovnice, ali i u drugim odjelima

•imamo ekipu kakvu bi svatko poželio

•brinemo o kvalitetnoj ravnoteži privatnog i poslovnog života

•a imamo i blagdanske bonuse, jubilarne nagrade, dodatke za specijalizacije te dodatne dane godišnjeg odmora

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Empleador: UNCONDITIONAL, d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:2127140.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Agentes comerciales y corredores › Agentes de compras ofertadas.