Búsqueda en Eslovenia (Savinjska) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodajalec V Tpc Celje Za Programe: Vodovod, Lesni, Kemija, Orodje, Zeleni - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRODAJALEC, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, PRODAJA BLAGA TER POMOČ IN SVETOVANJE KUPCEM, SKRB ZA ZALOŽENOST IN UREJENOST PRODAJNIH POLIC TER USTREZNO OZNAČEVANJE BLAGA, SPREMLJANJE TER ZAGOTAVLJANJE KVALITETE BLAGA NA POSAMEZNEM ODDELKU, VODENJE EVIDENCE BLAGA, PREVZEMANJE BLAGA TER KONTROLA CEN IN KODIRANJE TER OSTALA DELA, KI PO SVOJI NARAVI SODIJO V OKVIR DELA PRODAJALCA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, obvezne delovne izkušnje v trgovski branži, dobro poznavanje trgovskega blaga (po posameznih programih), odlična komunikacija s strankami, samoiniciativnost , dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 362 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: INPOS, TEHNIČNA TRGOVINA NA DEBELO IN DROBNO, D.O.O., CELJE.

Dirección: OPEKARNIŠKA CESTA 2, 3000 CELJE.

Contacto: BREZNIK NEVENKA

Email: nevenka.breznikReemplazar por una arrobainpos.si

Teléfono: 03 42 86 100.

Ver las 3,917 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.