Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Vendedores por teléfono > Prodajalec - Svetovalec Preko Telefona - M/ž

Trabajo en Eslovenia de Vendedores por teléfono

Prodajalec - Svetovalec Preko Telefona - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Drugi prodajalci/druge prodajalke : Prodajalci/prodajalke po telefonu

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC PO TELEFONU, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, DELO POTEKA V TELEFONSKEM STUDIU, PREDMET PRODAJE IN SVETOVANJA SO NARAVNI ZELIŠČNI IZDELKI IN PREHRANSKA DOPOLNILA. Odgovorni boste za izvajanje prodajnih aktivnosti po telefonu, za pridobivanje novih strank in ohranjanje obstoječih strank, za predstavitve izdelkov in svetovanje strankam. ,

PRIČAKUJEMO: najmanj srednješolsko izobrazbo, vsaj nekaj prodajnih izkušenj, ciljno usmerjeno osebo,  komunikacijske in komercialne sposobnosti, visoko motivirano osebo z željo po uspehu, samoiniciativnost in samostojnost.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MIND TRADE TRGOVINA IN ZASTOPSTVO, D.O.O. LJUBLJANA, TRŽAŠKA CESTA 42, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SELAK ŽIVA
Contact Phone: 01 242 85 00
Contact Email: ziva.selakmindtrade.si

Identificador de la vacante:NX37717.

Ver las 602 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.