Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec - Svetovalec Za Belo Tehniko In/ali It Izdelkov - M/ž

Contratación de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Eslovenia

Prodajalec - Svetovalec Za Belo Tehniko In/ali It Izdelkov - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KOT OSEBA Z USTREZNIM ZNANJEM IN VESELJEM DO DELA S TEHNIČNIM BLAGOM (MALI IN VELIKI GOSPODINJSKI APARATI, INFORMATIKA, MOBILNA TELEFONIJA,TV, HI-FI IPD.) SKRBITE ZA DOBRO ZALOŽENOST IN UREJENOST PRODAJNIH POLIC, SVETUJETE STRANKAM PRI NAKUPU TER SLEDITE VSEM DANIM NAVODILOM., Potrebno je imeti smisel za organizacijo in urejenost prostora, saj pri svojem delu skrbite tudi za splošno urejenost in založenost vašega oddelka.

Posluh za stranke in ustrežljivost je pogoj.

Poznavanje tehničnih izdelkov je prednost.

Priložnost bomo dali osebi, ki je pripravljena svoje znanje o tehniki še nadgrajevati., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: RUDNIDIS TRGOVINA, D.O.O., Jurčkova cesta 225 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: CVIJIĆ RAJKA
Contact Phone: 01 420 41 48
Contact Email: zaposlitevrudnidis.si

Identificador de la vacante:NL52334.

Ver las 3,823 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.