Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec Rezervnih Delov - M/ž

Vacantes de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Eslovenia

Prodajalec Rezervnih Delov - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, PRODAJA REZERVNIH DELOV KMETIJSKIH STROJEV IN DRUGE PRIDELOVALNE MEHANIZACIJE, SVETOVANJE IN POMOČ STRANKAM PRI NAKUPU ORODIJ, STROJEV, NAPRAV IN REZERVNIH DELOV, PREVZEM BLAGA, SPREMLJANJE STANJA ZALOG, PRIPRAVA NAROČIL, RAZPOREJANJE BLAGA PO POLICAH V TRGOVINI., Kandidati naj imajo zaključeno vsaj tretjo ali četrto stopnjo izobrazbe, vsaj 2 leti izkušenj na področju prodaje rezervnih delov ali kot servisni svetovalec, zaželeno poznavanje dela z rezervnimi deli, kmetijske mehanizacije in strojev. Želene osebnostne lastnosti kandidatov: veselje do dela z ljudmi, prijaznost, osebna urejenost, zanesljivost, odgovornost, skrbnost in lojalnost.

Dobrodošlo je, da imajo kandidati opravljen izpit za viličarja ter izkušnje z delom z viličarjem, a to ni obvezen pogoj.

DELO V DOPOLDANSKI IN POPOLDANSKI IZMENI, V PRIJETNEM IN SPODBUDNEM KOLEKTIVU, ZAPOSLITEV ZA POLNI DELOVNI ČAS, ZA DOLOČEN ČAS, REDNO MESEČNO PLAČILO, MESEČNA PLAČA OD 1300€ BRUTO NAPREJ, MALICA IN PREVOZ POVRNJENA SKLADNO S KOLEKTIVNO POGODBO TRGOVINE.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ESPADA, kadrovsko svetovanje, d.o.o., Ljubljanska cesta 13 D, 1236 TRZIN.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MOČILNIKAR ŠPELA
Contact Phone: 041 320 223
Contact Email: spelaespada.si

Identificador de la vacante:NN52590.

Ver las 3,090 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.