Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec Motoristične In Navtične Opreme - M/ž

PRODAJALEC MOTORISTIČNE IN NAVTIČNE OPREME - M/Ž

Oferta de empleo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRODAJA IN SVETOVANJE STRANKAM ZA DODATNO OPREMO ZA MOTORNA KOLESA, PLOVILA, SESTAVA INFORMATIVNIH PONUDB, PREDRAČUNOV, IZDELAVA FINANCIRANJA, KOMUNIKACIJA S STRANKAMI PREKO TELEFONA, MAILA, OSEBNO, DELO Z BLAGAJNO, STRANKAMI, UREJANJE ZALOGE, NAROČANJE IZDELKOV, PREVZEM ROBE, AŽURIRANJE CENIKOV, UREJANJE SPLETNIH OGLASOV, REŠEVANJE REKLAMACIJ, SKRB ZA VELEPRODAJO IN KONTAKT S PODJETJI., Izkušnje iz področja prodaje; odlično poznavanje dodatne opreme za motorna kolesa, štirikolesnike, plovila, vodne skuterje,...; odlične komunikacijske in pogajalske sposobnosti ter visoko stopnjo motiviranosti; zaželeno ljubiteljsko ukvarjanje z motoristiko in navtiko; želja po dodatnem izobraževanju na tem področju ; natančnost in zanesljivost, sposobnost dela v timu, pozitiven odnos do dela., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: a, b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MOTO-NAUTIKA, prodajno servisni center, d.o.o., Ptujska cesta 63 , 2204 MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RESNIK LEA, ZORAN
Contact Phone: 041 739 818
Contact Email: zaposlitevmoto-nautika.com

Identificador de la vacante:NE93607 .

Ver las 2,302 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.