Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > vendedor/vendedora > Prodajalec V živilski Prodajalni - Zalog (m/ž) - M/ž

Demanda en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de vendedor/vendedora

Prodajalec V živilski Prodajalni - Zalog (m/ž) - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke v trgovinah › Prodajalci/prodajalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo , Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, PRODAJALEC V ŽIVILSKI PRODAJALNI (M/Ž), GLAVNE NALOGE IZBRANEGA KANDIDATA BODO: POZICIONIRANJE BLAGA NA PRODAJNO MESTO, PRODAJA MESA, ŽIVIL IN IZDELKOV, POMOČ KUPCEM PRI ODLOČANJU ZA ASORTIMAN NAKUPA,  IZVAJANJE DEL V SKLADU S TEHNOLOŠKIMI IN HACCP PREDPISI.  IZBRANEMU KANDIDATU/KI NUDIMO:  REDNO ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN ČAS ŠEST (6) MESECEV Z MOŽNOSTJO DOLGOROČNEGA SODELOVANJA, DELO V STABILNEM PODJETJU IN UREJENE POGOJE DELA, REDNO MESEČNO PLAČILO.

OD VAS PRIČAKUJEMO:  KONČANO NAJMANJ SREDNJO POKLICNO IZOBRAZBO,  POZNAVANJE OSNOV RAČUNALNIŠTVA,  SPOŠTOVANJE PROTOKOLOV PRODAJE,  KOMUNIKATIVNOST, VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE., , dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1229 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PERUTNINA PTUJ reja perutnine, proizvodnja krmil, perutninskega mesa in izdelkov, trgovina in storitve d.o.o., Potrčeva cesta 10 , 2250 PTUJ.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA PP KADROVSKA
Contact Phone: + 386 (0)2 749 0100
Contact Email: zaposlovanjeperutnina.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF44177.

Ver las 546 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.