Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec - M/ž

Oferta de trabajo en Eslovenia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodajalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, VAŠE DELOVNE NALOGE:

SVETOVANJE IN PRODAJA KUPCEM

, SKRB ZA UREJENO DELOVNO OKOLJE

, PRIPRAVA V SKLADIŠČU (OBEŠANJE, ETIKETIRANJE),

AKTIVNO SODELOVANJE S SODELAVCI IN Z NADREJENIMI.

, TEXTILE HOUSE SECOND HAND– TRGOVINA Z RABLJENIMI OBLAČILI.

NAŠ PRODAJI PROGRAM SLEDI TRENDOM V SVETU– PRI NAS BOSTE TAKO NAŠLI IZREDNO KVALITETNA– PRAKTIČNO NOVA OBLAČILA IZ DRUGE ROKE PO ZELO UGODNIH CENAH. ZNANI SMO PO VELIKI IN RAZNOVRSTNI PONUDBI , KI SE TUDI IZREDNO HITRO MENJA IN DOPOLNJUJE.

EKIPA TRGOVINE TEXTILE HOUSE SECOND HAND V SVOJE VRSTE SPREJME NOVEGA SODELAVCA ZA DELOVNO MESTO PRODAJALEC. PRIČAKUJEMO:

OSEBO, KI POZNA OSNOVE POSLOVNEGA IN PRODAJNEGA KOMUNICIRANJA

, OSEBO Z ZANIMANJEM ZA PRODAJO,

OSEBO Z VELIKO VOLJE DO UČENJA IN DELA,

PRODAJNO USMERJENO OSEBO (IZKUŠNJE SO ZAŽELJENE)

SREDNJEŠOLSKO IZOBRAZBO,

ZNANJE VSAJ ENEGA TUJEGA JEZIKA, ZAŽELJENO ANGLEŠKI JEZIK.

NUDIMO VAM:

ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN .

USTREZNO PLAČILO IN STIMULATIVNO PLAČILO,

UREJENO DELOVNO OKOLJE

. ČE IMATE RADI OBLAČILA, MODNE SMERNICE IN STE PRIPRAVLJENI NA NEKAJ NOVEGA VAS VABIMO, DA NAM POŠLJETE SVOJ ŽIVLJENJEPIS NA MAIL: MATEJA.OVSENEKTEXTILEHOUSE.SI  ALI PO POŠTI NA NASLOV: TEKSTILNA HIŠA D.O.O. , RESLJEVA CESTA 1, 1000 LJUBLJANA S PRIPISOM , ZAPOSLITVENI OGLAS, DO 22.08.2019. O IZBIRI/NEIZBIRI KANDIDATA VAS BOMO OBVESTILI PISNO.: IŠČEMO OSEBO, KI JE ENERGIČNA, ZAVZETA IN ZNA DELOVATI V EKIPI, TER ŽIVI V LJUBLJANI ALI NJENI BLIŽNJI OKOLICI.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Tekstilna hiša, podjetje za trgovino z oblačili, d.o.o., Resljeva cesta 1 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OVSENEK MATEJA
Contact Email: mateja.ovsenektextilehouse.si

Identificador de la vacante:NN85810.

Ver las 3,285 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.