Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec - M/ž

Trabajo en Eslovenia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Prodajalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, SVETOVANJE PRI PRODAJI, KOMUNIKACIJA S STRANKAMI, UREJANJE PRODAJNEGA PROSTORA IN IZLOŽB, AKTIVNO DELO Z OBLAČILI, DELO V SKLADU Z USTALJENIMI POSTOPKI NA BLAGAJNI, UREJANJE PRISPELIH POŠILJK OBLAČIL, PRIPRAVA NA ZNIŽANJA TER SODELOVANJE PRI INVENTURAH.

, Znanje angleščine, družaben, pozitiven in ustrežljiv pristop do strank, komunikativnost in odprtost v odnosu do strank, podjetja in sodelavcev,

izkušnje s prodajo na sorodnih delavnih mestih, samoiniciativen pristop ter željo po učenju in hkrati odprtost za vsakodnevno komuniciranje s celotno ekipo.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: PRO UNIVERZUM PODJETJE ZA ZUNANJO IN NOTRANJO TRGOVINO, D.O.O. LJUBLJANA, KARINGERJEVA ULICA 2, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MRHAR LAURA
Contact Phone: 040 200 627
Contact Email: zaposlitevprouniverzum.si

Identificador de la vacante:NM39505.

Ver las 3,559 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.