Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Prodajalec I. - M/ž

PRODAJALEC I. - M/Ž. Eslovenia

Vacante de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALCI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - NABAVA, PREVZEMANJE, SKLADIŠČENJE IN IZDAJANJE TRGOVSKEGA BLAGA,

- VODENJE VSEH POTREBNIH EVIDENC O PREJETEM IN IZDANEM BLAGU TER ZALOGAH IN IZDAJANJE S TEM V ZVEZI USTREZNIH LISTIN,

- IZDELAVA KALKULACIJ CEN TRGOVSKEGA BLAGA,

- IZDELAVA PONUDB ZA TRGOVSKO BLAGO,

- FAKTURIRANJE,

- REŠEVANJE ENOSTAVNEJŠIH REKLAMACIJ,

- SKRB ZA RED IN ČISTOČO V IN OKOLI TRGOVINE,

- PREVOZ BLAGA OD DOBAVITELJA IN OPRAVLJANJE PREVOZA PO POTREBI DO KUPCEV TRGOVSKEGA BLAGA,

- DRUGO PO NEPOSREDNEM NALOGU POSLOVODJA TRGOVINE.

, Izpit za upravljanje z viličarjem, dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: KOMUNALNO-STANOVANJSKO PODJETJE LJUTOMER D.O.O., ULICA RADA PUŠENJAKA 9 , 9240 LJUTOMER.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KLEMEN DAMJAN
Contact Phone: 025849261
Contact Email: damjan.klemenksp-ljutomer.si

Identificador de la vacante:NR18412.

Ver las 3,281 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.