Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > analista de costes de fabricación > 136 - Planista Produkcji - Jedlińsk

Empleo en Polonia (Makroregion województwo mazowieckie) de analista de costes de fabricación

136 - Planista Produkcji - Jedlińsk

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › analista de negocios › analista de costes de fabricación.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania › Specjaliści do spraw administracyjnych › Specjaliści do spraw zarządzania i organizacji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania:

opracowywanie planów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży

kontrola stanów materiałowych

ustalanie priorytetów produkcji

bilansowanie możliwości realizacji planów produkcyjnych

dbanie o terminowość i poprawność realizacji zleceń

sporządzanie analiz i raportów

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne

- umiejętności: Obsługa MS Excel- poziom zaawansowany - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : umiejętności planowania i analitycznego myślenia  komunikatywności oraz zdolności do pracy pod presją czasu  mile widziane doświadczenie

[Umiejętność 1] : bardzo dobrej praktycznej znajomości programów z pakietu Office,

[Inne] : Oferujemy:

pracę na pełen etat w dużej i dynamicznie rozwijającej się Firmie

niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

możliwość rozwoju zawodowego

ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu

przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy

możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego m.in. poprzez udział w ciekawych i odpowiedzialnych projektach, szkoleniach merytorycznych, kursach

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: cv

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 518 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dorota Stępień, tel.: 722220055, email: d.stepienkpspionki.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:1393StPr/24/0462.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en organización de administración › Analistas de gestión y organización › analista de negocios › analista de costes de fabricación ofertadas.