probační úředník/ce , Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních

Trabajos en República Checa (Jihočeský kraj) de Profesionales del trabajo social

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Specialisté : Specialisté v oblasti právní, sociální, kulturní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální, církevní a v příbuzných oborech : Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství.

Descripción de la oferta de trabajo:
Požadujeme: vysokoškolské magisterské studium humanitního směru; znalost práce na PC; ŘP skup. B; vysoké pracovní nasazení, flexibilitu; ochotu vzdělávat se; bezúhonnost; způsobilost k právním úkonům; platová třída 9, po zkušební době 11 (dle Přílohy č. 2 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.) po absolvování zkoušky odborného vzdělávání pro probační úředníky 12. platová třída, po osvědčení osobní hodnocení; pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days, stravenky, odborné vzdělání, přátelské a podporující prostředí, zázemí stabilní organizace; Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů zasílejte nejpozději do 24.1.2018 do 12 hodin na e-mail: ksubrtReemplazar por una arrobapms.justice.cz nebo na adresu střediska PMS v Jindřichově Hradci (Na Hradbách 43/I., 377 01 Jindřichův Hradec). Výběrové řízení se bude konat dne 26.1.2018 od 9:00 hodin na středisku PMS Jindřichův Hradec.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 256 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 17360.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. et Mgr. Karel Šubrt

Empresa: Probační a mediační služba.

Contacto: Mgr. et Mgr. Karel Šubrt

Email: ksubrtReemplazar por una arrobapms.justice.cz

Teléfono: +420 734 362 904.

Ver las 500 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.