Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Secretarios (general) > Priprava Dela (administrator Proizvodnje) - M/ž

Empleo de Secretarios (general) en Eslovenia

Priprava Dela (administrator Proizvodnje) - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Tajniki/tajnice (za splošne zadeve) : Tajniki/tajnice (za splošne zadeve)

Descripción de la oferta de trabajo:

TAJNIKI, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PLANIRANJE IN NADZIRANJE PROIZVODNEGA PROCESA GLEDE NA NAROČILA KUPCEV, PLANIRANJE ODVIJANJA TROMESEČNE, MESEČNE IN TEDENSKE PROIZVODNJE, PLANIRANJE IN TERMINIRANJE DELOVNIH OPERACIJ PO DELOVNIH MESTIH, PLANIRANJE POTREBNEGA MATERIALA IN POTREBNIH DELAVCEV, VNOS REZERVACIJ IN NAROČANJE MATERIALA PO DELOVNIH NALOGIH, MESEČNI OBRAČUN USPEŠNOSTI DELAVCEV, PLANIRANJE STORITEV IN NAROČANJE STORITEV, IZSTAVLJANJE DOKUMENTACIJE ZA NEMOTENO DELO V PROIZVODNJI , EVIDENCA, PREVZEM, IZDAJA IN NADZOR NAD ZALOGAMI MATERIALA ZA PROIZVODNI PROCES, ODGOVORNOST ZA PRAVOČASNO IZDELAVO PLANOV PROIZVODNJE, PRIPRAVO PROIZVODNE DOKUMENTACIJE TER PRAVOČASNO DOBAVO MATERIALA, ZAGOTAVLJA PREGLEDNOST DELOVNE DOKUMENTACIJE ZA NEMOTENO PROIZVODNJO, ZAGOTAVLJA OPTIMALNO RAZPOREJANJE IN PLANIRANJE DELOVNIH OPERACIJ IN OPTIMALNO PORABO MATERIALA IZ ZALOG, PRIPRAVA POROČIL, ANALIZ IN PREDLOGOV IZBOLJŠAV

, , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UPROM podjetje za proizvodnjo in inženiring, d.o.o., Slovenska vas 11 A, 8232 ŠENTRUPERT.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: AVGUŠTINČIČ ANDREJ
Contact Phone: 07 34-35-640
Contact Email: andrej.avgustincicuprom.si

Identificador de la vacante:NM40118.

Ver las 1,140 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.