Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovaquia > Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos > Prevádzkari (supervízori) Upratovacích A Prevádzkových Služieb V Kanceláriách, Hoteloch A Podobných Zariadeniach

Prevádzkari (supervízori) upratovacích a prevádzkových služieb v kanceláriách, hoteloch a podobných zariadeniach

Trabajar de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos en Eslovaquia (Bratislavský kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Traducción de la profesión: Pracovníci v službách a obchode › Pracovníci v osobných službách › Správcovia budov a bytov › Supervízori upratovacích a prevádzkových služieb v úradoch, hoteloch a podobných zariadeniach.

Descripción de la oferta de trabajo:

• Zodpovednosť za, a riadenie oddelenia upratovania a údržby hotela za účelom udržania a zvýšenia spokojnosti a lojálnosti hostí, ich bezpečnosti, organizáciu a prípravu upratovania hosťovských izieb, udržiavania čistoty a poriadku verejných aj služobných priestorov hotela, tiež jeho bezprostredného okolia a exteriéru

• Každodenné sledovanie obsadenosti hotela pre plánovanie, prípravu a koordináciu zdrojov či svojho oddelenia alebo v nevyhnutnej súčinnosti s ostatnými oddeleniami

• Komunikácia, spolupráca a koordinácia aktivít s ostatnými oddeleniami a/alebo externými partnermi

• Plánovanie, zabezpečenie a vedenie evidencie o pravidelných výkonoch údržby a špecifických zadaní v zmysle interných smerníc spoločnosti a štandardov hotelovej siete a/alebo legislatívnych požiadaviek

• Pravidelná a ad-hoc príprava, analýza a vyhodnotenie relevantných reportov, vedenie záznamov a informačnej bázy pre obchodné rozhodnutia, vedenie a sledovanie rozpočtu oddelenia, zabezpečenie efektívneho využívania zdrojov na všetkých úrovniach

• Príprava a rozdelenie úloh chyžným a ostatným kolegom v tíme, ich plánovanie s ohľadom na očakávanú obsadenosť

• Kontrola kvality upratania

• Zabezpečenie aby požiadavky vnútorných procedúr a legislatívnych požiadaviek kladených na oddelenie boli dodržané všetkými členmi tímu

• Vedenie krátkych koordinačných porád oddelenia

• Preverenie spätnej väzby od hostí, doriešenie situácií vyžadujúcich dohľad, vylepšenie kvality kde je to nevyhnutné

• Denné osobné previerky priestorov hosťovských izieb, verejných priestorov, ostatných prevádzok a zázemia hotela pre udržanie vysokých štandardov čistoty a hygieny

• Zabezpečenie dodržiavania vnútorných smerníc, vedenie záznamov o zabudnutých veciach a sprocesovanie nevyhnutných krokov

• Nahlasovanie a evidencia požiadaviek na údržbu vybavenia, nábytku a zariadenia hotela

• Zodpovednosť za udržiavanie rastlín a kvetov vo verejných priestoroch

• Koordinácia s recepciou ohľadom stavu izieb a ich prideľovania, príprava a plánovanie

• Promptné reagovanie na požiadavku zo strany hostí

• Udržiavanie všetkých nevyhnutných záznamov a evidencie hospodárskeho úseku, tiež zabezpečenie a prevádzka skladu nájdených vecí hostí

Výhody:- skvelá príležitosť pre profesionálny rast v medzinárodnej spoločnosti

- stravovanie zabezpečené priamo v hoteli bezplatne

- možnosť využiť zamestnanecké ceny za ubytovanie a ďalšie služby najväčšej hotelovej siete Marriott International

País del trabajo: Eslovaquia.

Región: Bratislavský kraj.

Ver 199 ofertas de trabajo en "Bratislavský kraj" (Eslovaquia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Legendhotels Slovakia s.r.o. (acbratislava.com).

hracbratislava.com , hracbratislava.com , Mgr. Juraj Matejka

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1000000024697983.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los servicios personales › Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios › Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.