Trabajos en Podravska (Eslovenia) de Traductores, intérpretes y lingüistas

Prevajalec I - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Traductores, intérpretes y lingüistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pisatelji/pisateljice, novinarji/novinarke in jezikoslovci/jezikoslovke : Prevajalci/prevajalke, tolmači/tolmačke in drugi jezikoslovci/druge jezikoslovke.

Descripción de la oferta de trabajo:
PREVAJALEC, Določen čas, 10 mesecev oz. nadomeščanje javne uslužbenke (predvidoma deset mesecev) za čas porodniškega dop, polni delovni čas, 40 ur, -PREVAJANJE IZ SLOVENSKEGA JEZIKA V ANGLEŠKI JEZIK IN OBRATNO -LEKTORIRANJE BESEDIL V SLOVENSKEM IN ANGLEŠKEM JEZIKU -TOLMAČENJE IZ SLOVENSKEGA JEZIKA V ANGLEŠKI JEZIK IN OBRATNO -TESTIRANJE APLIKACIJ COBISS IN E-CRIS -ZAGOTAVLJANJE ENOTNOSTI UPORABE STROKOVNE TERMINOLOGIJE -SAMOSTOJNO PREDSTAVLJANJE IZUM-OVIH STORITEV IN APLIKACIJ V ANGLEŠKEM JEZIKU -SODELOVANJE PRI POGAJANJIH S TUJIMI PARTNERJI , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, - univerzitetna izobrazba (po starem programu) prevajalske ali nepedagoške smeri (angleščina, slovenščina) ali 2. bolonjska stopnja prevajalstva (obvezna sestavina angleščina) ali nepedagoškega študijskega programa (angleščina, slovenščina), napredni nivo iskanja strokovne terminologije, uporabe online slovarjev ipd. na internetu, poznavanje dela z osebnim računalnikom in standardnimi aplikacijami MS Office, dobre komunikacijske spretnosti, sposobnost dela v skupini, samoiniciativnost, motiviranost, prilagodljivost, natančnost in doslednost, delovne izkušnje: 5 let , e naslov: razpisReemplazar por una arrobaizum.si

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 456 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: INSTITUT INFORMACIJSKIH ZNANOSTI.

Dirección: Prešernova ulica 17 , 2000 MARIBOR.

Contacto: / /

Email: razpisReemplazar por una arrobaizum.si

Ver las 82 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Autores, periodistas y lingüistas : Traductores, intérpretes y lingüistas ofertadas.