Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Dietistas y nutricionistas > Prehranski Svetovalec I - M/ž

PREHRANSKI SVETOVALEC I - M/Ž. Eslovenia

Trabajar de Dietistas y nutricionistas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za dietno prehrano, za zdravo prehrano

Descripción de la oferta de trabajo:

PREHRANSKI SVETOVALEC, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IDENTIFIKACIJA PREHRANSKIH POTREB BOLNIKOV (PREHRANSKA OBRAVNAVA), NAČRTOVANJE, IZVAJANJE IN NADZOR USTREZNE PREHRANSKE PODPORE,

OBRAVNAVA IN SPREMLJANJE PREHRANSKEGA STANJA BOLNIKOV, NAČRTOVANJE USTREZNE PREHRANSKE PODPORE, IZVAJANJE PREHRANSKEGA PRESEJANJA BOLNIKOV, PREHRANSKO SVETOVANJE, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI IN IZVEDBI KLINIČNE POTI PREHRANSKE PODPORE BOLNIKOV, IZVAJANJE IZOBRAŽEVANJA KLINIČNE PREHRANE OSTALA OPRAVILA V OKVIRU DELOKROGA PO NALOGU VODJE, ODGOVORNOST ZA STROKOVNO DELO IN ZAKONITOST., VII/2, univerzitetni živilski tehnolog, specialist klinične dietetike, magister dietetike (2. bolonjska stopnja), 4 leta delovnih izkušenj na strokovnem področju. V kolikor vas o razpisu lahko obvestimo po epošti, prosimo da vlogi priložite še izjavo o strinjanju.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA, ZALOŠKA CESTA 2, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . JM
Contact Email: gp.oionko-i.si

Identificador de la vacante:NM29787.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dietistas y nutricionistas ofertadas.