PRAVOSODNI SODELAVEC - VODJA VPISNIKA (REFERENT ZA MEDNARODNE OVERITVE) - M/Ž

Demanda en Eslovenia (Obalno-kraska) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA VPISNIKOV NA SODIŠČU, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI VODENJU IN IZDAJANJU ODLOČB IZ PRISTOJNOSTI PRAVOSODNEGA ORGANA TER VODENJE ENOSTAVNEJŠIH POSTOPKOV IN IZDAJANJE ODLOČB IZ PRISTOJNOSTI ORGANA, VODENJE ENOSTAVNEJŠIH PREDPISANIH IN POTREBNIH EVIDENC IN PRIPRAVA INFORMACIJ, STATISTIČNIH IN DRUGIH POROČIL TER OBVESTIL, OPRAVLJANJE VPISNIČARSKIH, STROJEPISNIH IN DRUGIH ADMINISTRATIVNIH DEL V ZVEZI Z MEDNARODNIMI OVERITVAMI, DELO S STRANKAMI, DRUGE NALOGE DOLOČENE S PODROČNIMI PREDPISI, OPRAVLJANJE VPISNIČARSKIH, STROJEPISNIH IN DRUGIH ADMINISTRATIVNIH DEL V ZVEZI Z BREZPLAČNO PRAVNO POMOČJO (BPP) TER ZAGOTAVLJANJE PRAVILNEGA, REDNEGA IN PRAVOČASNEGA POSLOVANJA S SPISI SKLADNO S SODNIM REDOM, VODENJE OSTALIH POTREBNIH EVIDENC, ZBIRANJE STATISTIČNIH PODATKOV, PRIPRAVLJANJE STATISTIČNIH POROČIL, IZTERJAVA SODNIH TAKS , OPRAVLJANJE DRUGIH OPRAVIL, DOLOČENIH S SODNIM REDOM IN VSEH POTREBNIH STROJEPISNIH DEL, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI PREDSEDNIKA SODIŠČA, DIREKTORJA SODIŠČA ,VODJE SLUŽBE ALI SODNIKA., opravljeno usposabljanje za imenovanje v naziv , izpit iz poznavanja določil Sodnega reda (na uradniško delovno mesto lahko kandidira tudi kandidat, ki nima opravljenega izpita iz poznavanja določil Sodnega reda in opravljenega usposabljanja za imenovanje v naziv, pod pogojem, da bo v primeru izbora na delovno mesto navedeni izpit in usposabljanje opravil najkasneje v letu dni od sklenitve pogodbe o zaposlitvi), osnovna raven znanja jezika narodne skupnosti (italijanski jezik), znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije. Kandidat ne sme biti pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne sme biti obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev ter zoper kandidata ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. KANDIDAT NAJ PRED PRIJAVO POGLEDA OBJAVO JAVNEGA NATEČAJA NA SPLETNI STRANI OKROŽNEGA SODIŠČA, KJER JE TUDI OBRAZEC ZA PRIJAVO!!

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OKROŽNO SODIŠČE V KOPRU.

Dirección: Ferrarska ulica 9 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Contacto: REGENT ANAMARIJA

Email: kadrovska.ozkpReemplazar por una arrobasodisce.si

Teléfono: 05/ 6683-356.

Ver las 720 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.