Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Oficinistas generales > Pravosodni Sodelavec Za Preiskovalno Kazenske Zadeve (namestnik Vodje Urada) V Uradu Generalnega Državnega Tožilca Rs, številka Dm 71 - M/ž

Vacantes en Eslovenia de Oficinistas generales

Pravosodni Sodelavec Za Preiskovalno Kazenske Zadeve (namestnik Vodje Urada) V Uradu Generalnega Državnega Tožilca Rs, številka Dm 71 - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA VPISNIKOV NA SODIŠČU, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH DEL V ZVEZI Z VODENJEM VPISNIKOV, KNJIG IN IMENIKOV V SKLADU S PREDPISI, KI UREJAJO NOTRANJO ORGANIZACIJO IN POSLOVANJE DRŽAVNIH TOŽILSTEV, VODENJE ENOSTAVNEJŠIH PREDPISANIH IN POTREBNIH EVIDENC TER PRIPRAVA INFORMACIJ, STATISTIČNIH IN DRUGIH POROČIL TER OBVESTIL, DRUGE NALOGE DOLOČENE S PODROČNIMI PREDPISI, IZDELOVANJE ENOSTAVNEJŠIH GRADIV S STROKOVNEGA PODROČJA DELA, UREJANJE DOKUMENTARNEGA IN ARHIVSKEGA GRADIVA, SODELOVANJE PRI POSTOPKIH ODBIRANJA ARHIVSKEGA GRADIVA TER UNIČENJA NEPOTREBNEGA DOKUMENTARNEGA GRADIVA, PO POTREBI PISANJE PO NAREKU ALI DIKTAFONU TER PREPISOVANJE ROKOPISOV, VLOG IN DRUGIH PISANJ, PO POTREBI ODPRAVA DOPISOV, SPISOV IN DRUGIH PISANJ, PO POTREBI NADOMEŠČANJE PRAVOSODNIH SODELAVCEV ZA PREISKOVALNO KAZENSKE ZADEVE NA DRUGIH ODDELKIH, NADOMEŠČANJE KOORDINATORJA V V ČASU NJEGOVE ODSOTNOSTI, NADOMEŠČANJE VODJE URADA V ČASU NJEGOVE ODSOTNOSTI, DRUGA DELA IN NALOGE PO ODREDBI GENERALNEGA DRŽAVNEGA TOŽILCA RS, GENERALNEGA DIREKTORJA ALI VODJE URADA., Kandidati/ke, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo izpolnjevati naslednje pogoje: srednja strokovna ali srednja splošna izobrazba, najmanj 1 leto delovnih izkušenj, obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv, ki ga kandidat lahko opravi naknadno, izpit iz Državnotožilskega reda, ki ga kandidat lahko opravi naknadno, znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, dovoljenje za dostop do tajnih podatkov stopnje tajnosti »TAJNO«, ki ga kandidat lahko pridobi naknadno.

Kandidati/ke naj vložijo prijavo na prijavnem obrazcu v skladu z objavo javnega natečaja, ki je objavljen na spletni strani Vrhovnega državnega tožilstva RS od 16.7. do 24.

7.

2018. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: VRHOVNO DRŽAVNO TOŽILSTVO REPUBLIKE SLOVENIJE, Trg Osvobodilne fronte 13 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ANŽE KROMAR TOMAŽ DULMIN
Contact Phone: 01 434 19 46, 01434 19 28
Contact Email: kadrovska.vdtrsdt-rs.si

Identificador de la vacante:NE41362 .

Ver las 807 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.