PRAVOSODNI POLICIST - M/Ž. Obalno-kraska. Eslovenia

Ofertas de empleo de Guardianes de prisión en Obalno-kraska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardianes de prisión.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Pazniki/paznice v zaporu.

Descripción de la oferta de trabajo:
PAZNIK V ZAPORU, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VAROVANJE ZAPRTIH OSEB, PREPREČEVANJE IN ODKRIVANJE KAZNIVIH DEJANJ V ZAVODU, PRIDOBIVANJE INFORMACIJ V ZVEZI Z VARNOSTNIMI DOGODKI V ZAVODU, SODELOVANJE PRI RAVNANJU Z ZAPRTIMI OSEBAMI, PREVOZI IN SPREMLJANJE ZAPRTIH OSEB, ITD., slovaški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zahtevano znanje italijanskega jezika: višja raven (4 DM), osnovna raven (1 DM). NATANČNEJŠI OPIS IN POGOJI ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA BODO OBJAVLJENI NA SPLETNI STRANI MINISTRSTVA ZA JAVNO UPRAVO http://www.mju.gov.si POD RUBRIKO DELOVNA PODROČJA,OBJAVE PROSTIH DELOVNIH MEST (JAVNI NATEČAJ), KJER JE PRILOŽENA TUDI VLOGA ZA PRIJAVO S KATERO SE KANDIDATI PRIJAVIJO NA JAVNI NATEČAJ!, večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 145 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/08/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ; UPRAVA RS ZA IZVRŠEVANJE KAZENSKIH SANKCIJ ZAVOD ZA PRESTAJANJE KAZNI ZAPORA KOPER.

Dirección: Ankaranska cesta 3 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Contacto: KLUN ROBERT

Email: zpkz-kpReemplazar por una arrobagov.si

Teléfono: 05 61 00 470.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardianes de prisión ofertadas.