Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Practicantes y asistentes médicos > Praktické Sestry

Ofertas de trabajo en República Checa (Hlavní město Praha) de Practicantes y asistentes médicos

Praktické Sestry

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Practicantes y asistentes médicos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní zdravotničtí asistenti

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt:personalni.rkmmediterra.cz, tel.: 234 726 004

Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., praxe na obdobném lůžkovém oddělení velkou výhodou, spolehlivost, pracovitost Nabízíme: možnost cenově zvýhodněného ubytování, 5 týdnů dovolené, možnost zvýhodněné relaxace (sauna, masáže, bazén) i pro členy rodiny, dotované stravování (výběr z několika jídel), lokalitu v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (možnost parkování; v docházkové vzdálenosti bus, vlak - Smíchov), podporu dalšího vzdělávání, kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu, výuku anglického jazyka.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 658 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 17000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: MEDITERRA s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lucie Svatoňová. E-mail: mediterra.cz" rel="nofollow">lucie.svatonovamediterra.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: lucie.svatonovamediterra.cz

Identificador de la vacante:17996380707.

Ver las 362 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Practicantes y asistentes médicos ofertadas.