Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Practicantes y asistentes médicos > Praktické Sestry (zamk), Praktické Sestry

Praktické sestry (ZamK), Praktické sestry. República Checa

Oferta en República Checa de Practicantes y asistentes médicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Practicantes y asistentes médicos.

Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní zdravotničtí asistenti

Descripción de la oferta de trabajo:

B15  z:28/7/2020  (ZamK)

Požadujeme:

- minimální kvalifikaci dle Zákona 96/2004 Sb..

Nabízíme:

- příplatek za směnný provoz

- 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění až 1.000,- Kč, možnost zajištění ubytování, zvýhodněné stravování, kulturní a sportovní aktivity, preventivní péči o zdraví zaměstnanců.

Kontakt emailem.

Número de puestos: 2.

Empleador: Nemocnice Třinec, příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Halina Musiolová. Tel.: +420 558 309 103. E-mail: nemtr.cz" rel="nofollow">halina.musiolovanemtr.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 558 309 103
  • Correo electrónico: halina.musiolovanemtr.cz

Identificador de la vacante:19280180751.

Ver las 195 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Practicantes y asistentes médicos ofertadas.