Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Trabajadores y asistentes sociales > Pracownik Socjalny

Pracownik socjalny. Polonia

Contratación en Polonia de Trabajadores y asistentes sociales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.

Technicy i inny średni personel : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych, kultury i w dziedzinach pokrewnych : Średni personel w dziedzinie prawa, spraw społecznych i religii : Pracownicy pomocy społecznej i pracy socjalnej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań pracownika socjalnego wynikających z aktualnie obowiązującej ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004 roku, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej.Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- pozostałe: poziom wykształcenia wymagany jest zgodnie z art.

116 oraz art.

156 ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004 roku (Dz.

U. z 2016r. poz.

930 z późn. zm.), doświadczenie zawodowe mile widzianeSposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV + dokumenty potwierdzające kwalifikacje- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2200 (PLN).

Empleador: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatowcu.

Instrucciones para solicitar:

Jarosław Naporowski, tel.: 41 3527 050, email: gops_opatowiecpoczta.onet.pl

Identificador de la vacante:1385StPr/18/0410.

Ver las 429 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.