Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Ayudantes de cocina > Pracownik Restauracji

Vacante en Polonia de Ayudantes de cocina

Pracownik Restauracji

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pomoce kuchenne

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - PRACA NA OBSZARZE KUCHNI, - PRACA NA OBSZARZE SERWISU, - OBSŁUGA GOŚCIA,Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- uprawnienia: książeczka sanepidowska mile widziana - dodatkowe- umiejętności: obsługa komputera - konieczne- pozostałe: - WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA BRUTTO: 2100+PREMIA+DODATKI, - PO OKRESIE PRÓBNYM ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚC ZATRUDNIENIA NA PELEN ETAT, Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: - CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 15.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2100 (PLN).

Empleador: PROSPERITY BARABARA GROENWALD-NAKONOWSKA POZNAŃ.

Instrucciones para solicitar:

KATARZYNA KARAPULKA, tel.: 694-495-967

Identificador de la vacante:1414StPr/18/0989.

Ver las 1,145 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.