Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Oficinistas generales > Pracownik Do Regulowania Stanów Prawnych

PRACOWNIK DO REGULOWANIA STANÓW PRAWNYCH. Polonia

Contrato de Oficinistas generales en Polonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.

Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: PRZYGOTOWYWANIE UMÓW CYWILNOPRAWNYCH WEJŚCIA W TEREN

PODPISYWANIE UMÓW NA WEJŚCIE W TEREN Z WŁAŚCICIELAMI NIERUCHOMOŚCI

PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTACJI DO OGRANICZENIA SPOSOBU KORZYSTANIA Z NIERUCHOMOŚCI

DRUKOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCHWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- umiejętności:  biegła obsługa komputera z obsługą internetu - konieczne- pozostałe: [Umiejętność 2] : OBSŁUGA PROGRAMÓW CAD

[Umiejętność 1] : OBSŁUGA MS OFFICE

[Inne] : MILE WIDZIANE OSOBY PO STUDIACH PRAWNICZYCH

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: cv- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: SMP ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1587StPr/19/1468.

Ver las 770 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.