PRACOWNIK W PUNKCIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ. Podkarpackie

Contrato de Oficinistas generales en Podkarpackie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - UDZIELANIE INFORMACJI TURYSTYCZNEJ O RZESZOWIE I WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM - ZAMAWIANIE I SPRZEDAŻ PAMIĄTEK Z REGIONU - POMOC W PRZYGOTOWANIU I WDRAŻANIU DZIAŁAŃ PROMOCYJNYCH - POMOC W GROMADZENIU I ROZPROWADZANIU MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH - REDAGOWANIE INFORMACJI NA WWW I FACEBOOKU Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: KOMUNIKATYWNOŚĆ - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: bardzo dobry, w piśmie: bardzo dobry - konieczne - pozostałe: [Umiejętność 2] : BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO [Umiejętność 1] : WIEDZA O REGIONIE Z ZAKRESU TURYSTYKI [Inne] : - ENTUZJAZM I CHĘĆ DO PRACY - BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA - SWOBODNE PORUSZANIE SIĘ W INTERNECIE MILE WIDZIANE: - ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KASY FISKALNEJ - DOŚWIADCZENIE W OBSŁUDZE KLIENTA - PRAWO JAZDY KAT.

B - ZNAJOMOŚĆ DRUGIEGO JĘZYKA OBCEGO (NP.

NIEMIECKI, UKRAIŃSKI) Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Brak danych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 256 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Fecha de inicio: 18/03/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2400.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
email: protReemplazar por una arrobaprot.rzeszow.pl

Empresa: PODKARPACKA REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA W RZESZOWIE.

Dirección: GRUNWALDZKA 2, 35-068 RZESZÓW, Polska.

Contacto: email: protReemplazar por una arrobaprot.rzeszow.pl

Teléfono: 17 8520009.

Ver las 821 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.