Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Cocineros de comidas rápidas > Pracownik Przygotowujący Posiłki Typu Fast Food

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food. Polonia

Contratación en Polonia de Cocineros de comidas rápidas

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Cocineros de comidas rápidas.

Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pracownicy pomocniczy przygotowujący posiłki : Pracownicy przygotowujący posiłki typu fast food

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: obieranie, krojenie i siekanie warzyw, donoszenie gotowych surówek na przód restauracji, utrzymanie czystości w obrębie restauracji, umiejętność przygotowania restauracji do zamknięcia/otwarcia. Obsługa gości, terminala. Zamknięcie dnia  rozliczenie kasy, raport dobowy. Przygotowywanie potraw dla KlientówWymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: Obsługa kas fiskalnych i terminali płatniczych z fakturowaniem - konieczne; aktualna książeczka Sanepid - konieczne; doświadczenie - 1 rok w branży - konieczne- pozostałe: praca w Restauracji Berlin Doner Kebap, druga mieści sie w CH Komorniki, ul. Głogowska 432, 60-004 Poznań, praca w godzinach 8:00 - 22:30, system pracy dwuzmianowy (długość zmian między 5 a12 godzin dziennie), praca w dni wolne dla chętnych, system wynagrodzenia miesięczny

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Brak danych.- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 12.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: KiK Spółka Cywilna.

Instrucciones para solicitar:

Identificador de la vacante:1679StPr/20/3820.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Cocineros de comidas rápidas ofertadas.