Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Operadores de máquinas y de instalaciones fijas > 134 - Pracownik Produkcji W Zakładzie Drobiarskim- Radom

134 - pracownik produkcji w zakładzie drobiarskim- Radom

Trabajos en Makroregion województwo mazowieckie (Polonia) de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych › Inni operatorzy maszyn i urządzeń przetwórczych › Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Zadania:

· obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej lub pakującej

· czynności porządkowe wokół stanowiska pracy

Warunki pracy:

· praca na hali produkcyjnej w temperaturze 4-6 stopni

· praca w odzieży roboczej i środkach ochrony indywidualnej

· praca w systemie równoważnym 2 zmianowym

· praca w kilkuosobowym zespole

Benefity:

· premie motywacyjne

· codzienne obiady regeneracyjne

· ubezpieczenie grupowe na życie

Wymagania:

- wykształcenie: zasadnicze branżowe - konieczne

- umiejętności: książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych - konieczne; prawo jazdy kat B - konieczne

- pozostałe: [Umiejętność 2] : zmianowym;

[Umiejętność 1] : mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym w branży spożywczej; odpowiedzialności i chęci do pracy; gotowości do pracy w systemie

[Inne] : Oferujemy:

· pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie

· przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy

· pracę w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i linie produkcyjne

· niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy

· środki ochrony indywidualnej

· możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Makroregion województwo mazowieckie.

Ver 518 ofertas de trabajo en "Makroregion województwo mazowieckie" (Polonia).

Número de puestos: 30.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Dorota Stępień, tel.: 722220055, email: d.stepienkpspionki.pl

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:1393StPr/24/0021.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Operadores de instalaciones fijas y máquinas › Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas › Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.